למגוון תשובות לשאלות נפוצות אנא ראו את מאגר הידע

התשלום מבוצע על ידי לחיצה על הכפתור המתאים בתגית המחירים. אנחנו משתמשים בשירותי PayPal וכרטיס אשראי בכדי לקבל תשלומים. הסיבה הראשונה לכך היא בגלל שזה מקל על תהליך התשלום לכם ושנית, בגלל שתהליך זה מהווה עוד התחייבות מולכם שאנו אכן מספקים באופן מוצלח את שירותי ההגנה מתרמיות קליקים ושלקוחותינו מרוצים.
המערכת שלנו מנטרת את הפעילות באתרכם כל הזמן. ברגע שזוהה IP בעייתי, המערכת במקביל לזיהוי אומרת לGoogle לחסום את הIP.
Google כן מזהים תרמיות קליקים, אך אינם מונעים אותן. במקום, Google יפצו את החשבון שלך ימים אחרי שההונאה בוצעה ורק במידה ודרשת זאת. התוצאה המיידית תהיה כזו שתקציב הפרסום הממומן שלך ייגמר והמודעה שלך לא תופיע למשך שעות ואף ימים! בנוסף, מאפייני הזיהוי בנוגע לתרמיות קליקים של Google הינם זהים לכל המפרסמים. יכול מאוד להיות שעשרה קליקים ביום מIP אחד בפרק זמן של יום זה נורמלי לחלוטין למפרסם אחד, בעוד שמפרסם אחר יזהה תנועה זו כלא יותר מתרמית קליקים. ClickCease תאפשר לך לשמור על המודעה שלך ולשנות את מאפייני הזיהוי כאוות נפשך.
ClickCease תומכת במספר בלתי מוגבל של דפי נחיתה לכל דומיין בכל חבילת הגנה.
We track fraudulent clicks using our unique monitoring technology:

אנו מזהים קליקים בעזרת טכנולוגיית המעקב המתקדמת שלנו: אנו משתמשים במערכת ניטור "דו-שכבתית" מתוחכמת שתתפוס כל תוקף.

  • (1) קוד HTML המזהה פעילות תוקפים על אתרכם.
  • (2) תבנית ניטור של Adwords המחברת את השירות שלנו ישירות לGoogle בשביל להשיג אינפורמציה ייחודית לגבי כל קליק וקליק הנעשה באתרכם.

אנו מספקים דוחות מפורטים ומקיפים לגבי אתרך. המבקרים בו, מילות חיפוש שנעשה בהן שימוש ועוד. בנוסף, אנחנו מספקים דוחות מלאים ומפורטים לגבי קליקים שבוצעו על מודעותייך. בכדי שתוכל לקבל את ההחזר מגוגל, כל שעלייך לעשות זה לשלוח לגוגל את הדוח שלנו ולציין במדויק את הIP הבעייתי. נוסף על כך, בחבילת הסטנדרד, אנחנו מציעים לבצע את תהליך ההגשה להחזר בשבילכם באופן אוטומטי כל חודשיים.
כל עוד אינך עובר את ההגבלה על בסיס קבוע- אין שום בעיה. אנחנו לא נשדרג את חשבונך מבלי ליידע אותך מבעוד מועד
לא קיימים שום תשלומים נוספים מכל סוג שהוא.
כן. דרכי הניטור שלנו כוללות תמיכה מלאה בגלישה מאובטחת.
ברגע שתירשם לכל אחת מתוכניות ההגנה שלנו, נשלח אלייך אימייל עם כל האינפורמציה הנדרשת. אתה תהיה מוגן תוך מספר דקות בודדות.